Místnosti

Nejprve tě uvítám v tvém pokoji. Zde si vše povíme o vzájemném fungování, zodpovím ti dotazy, které ještě před samotným pobytem máš, vybereš si svůj dřevěný příbor, který budeš používat po dobu pobytu, můžeš si zapůjčit dřevěné předměty, které jsou příjemné na dotek.

Naše místnosti pro tvůj pobyt jsou dvě. Jsou dřevěné, celé z palubek včetně stropů. Na zemi je dlažba, která má podlahové topení, topení je také na stropě v podobě topných panelů, další možnost tepla, ale i chlazení a výměny vzduchu je tichá klimatizace a větrák. V každé místnosti je sprcha, toaleta i umyvadlo, vše s užitkovou vodou. Velmi široká a pohodlná postel se spodním šuplíkem s náhradními dekami, polštáři, případně prostorem pro osobní věci. Pro tyto místnosti byly ušity maxi vaky a meditační polštáře k nízkému stolku. Veškeré doplňky jsou z přírodních materiálů.

Na zdi každé místnosti jsou energetické obrazy v jedné „Boží oko“ a ve druhé „Květ života“ z jasanového dřeva od úžasných manželů Bartoňových. V rezervačním systému si lze podle těchto symbolů místnost vybrat.

Ovládání světla, tepla i vzduchu je zvenčí. Podlahové topení i topný panel ti zapnu venku já, ovládat vnitřní teplotu si však můžeš sám samostatnými ovladači na zdi.

Součástí vybavení jsou ručníky, osušky, ekologické mýdlo i šampon. Z hygienických potřeb je třeba si vzít pouze kartáček na zuby a pastu, případně další toaletní potřeby, pokud potřebuješ používat.

Sebou si nezapomeň vzít psací potřeby a papíry pro své poznámky a texty. Pokud zapomeneš, nevadí, budeš mít ode mne připraveno. Vezmi s sebou předměty, které máš pocit, že si chceš vzít s sebou do tmy, například kameny, karty, vůně, hudební nástroje, plyšáky, diktafon (nezapomeň vypnout/zalepit podsvícení) …

Bezprostředně vedle tvé místnosti je malá mezi-místnost, kde si budeš přebírat jídlo a pití, předávat mi případné vzkazy.

Po skončení pobytu ve tmě nabízím možnost zůstat ve světle. Toto je třeba domluvit předem, jako součást pobytu. Zůstat můžeš i několik dní a to v režimu, který jsi měl při pobytu ve tmě. Můžeš zůstat již ve světlé místnosti celou dobu a nebo se jít projít na zahradu, jít na procházku po okolí.., jídlo a pití dostaneš stejně, jako při pobytu ve tmě.